۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶
با برگزاری مراسم اختتامیه در مشهد؛

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) معرفی شدند

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) معرفی شدند
به گزارش خبرگزاری رضوی، مراسم اختتامیه این جشنواره صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی، محمد حسین صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مدیران رسانه های صوتی و تصویری و مکتوب، به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایش های موسسه تربیت بدنی آستان قدس برگزار شد. 
اعتلای سطح کمی و کیفی و ارج نهادن به آفرینش‌های بدیع، خلاق، هنرمندانه و اثرگذار رسانه‌ای با موضوعات معارف رضوی، بازخوانی مفاهیم بنیادین در پیوند با سیره رضوی و حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای رضوی از جمله نیات و اهداف حیات جشنواره رسانه‌ای «امام رضا(ع)» بود که در ارزیابی آثار ارسالی مد نظر هیات داوران قرار گرفت.
بر اساس اعلام هیات داوران، فهرست برگزیدگان بخش های مختلف نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) به این شرح است: 
بخش خبر:
«زهره کهندل» رتبه دوم
«فاطمه زنگی‌آبادی» و «حرمت سادات متولی نوش» رتبه سوم مشترک
هیات داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول ندانست. 
بخش سرمقاله و یادداشت: 
«فرهاد باغشمال آذر» رتبه دوم  
«آرش شفاعی بجستان» رتبه سوم
در بخش سرمقاله و یادداشت هیچ یک از آثار رتبه اول را کسب نکرد.
بخش مصاحبه: 
«فاطمه مرادزاده» رتبه اول، 
«صدیقه رضوانی نیا» رتبه دوم 
«آزیتا ذکاء» رتبه سوم
بخش گزارش: 
«محمد حسین مروج کاشانی» رتبه اول 
«مهدی احمدی» رتبه دوم
«زهرا وفایی نیا» رتبه سوم
بخش گزارش رادیویی و تلویزیونی: 
«مریم تکافی» رتبه اول
«کاظم دهقانی» و «مهدی رهنما» رتبه دوم مشترک «یوسف سلامی» و «ناهید فرهادی» رتبه سوم مشترک
بخش عکس خبری: 
این بخش رتبه های برتر نداشت و «هادی دهقانپور»، «محمد آهنگر» و «مرتضی صالحی» شایسته تقدیر شدند.
بخش مستند تلویزیونی: 
«مهدی شایقی» رتبه اول
«هاشم مسعودی» رتبه دوم 
«سعید ولی زاده» رتبه سوم
بخش نماهنگ تلویزیونی: 
«محمدصادق رمضانی مقدم» رتبه اول، 
«سید محمدصادق حسینی» رتبه دوم
«سعید ولی زاده» رتبه سوم
در این بخش «هاشم مسعودی» و «جلال شبانی» نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.
بخش برنامه‌ی رادیویی: 
«عفت جمالی پور» رتبه اول
«شهرام شیخ درد ترکمانی» رتبه دوم 
«الهه بیات» رتبه سوم
در این بخش «روشنک ذوالفقاری» شایسته تقدیر شناخته شد.
بخش برنامه تلویزیونی: 
هیات داوران در این بخش آثار «هادی سمیعی زفرقندی» و «سجاد بهمن آبادی» را شایسته تقدیر دانست.
بخش شبکه های اجتماعی: 
«راضیه غلامی» رتبه اول
«علی حسن پور» رتبه دوم
«سمانه جوکار کهنگی» و «حسام شریفی» رتبه سوم مشترک
بخش موشن‌گرافی: 
«سعید طلوع» رتبه اول
«مهدی جوزانی» رتبه دوم 
«نیما حقیقی» رتبه سوم
بخش پادکست: این بخش رتبه اول و دوم نداشت و  «فاطمه سادات موسوی»، «سمیه مهرانیان» و «فاطمه برات زاده» به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.
هیات داوران جشنواره، در بخش های «طرح تلویزیونی و رادیویی» و «طرح بازی و نرم افزار» نیز اثری را شایسته کسب رتبه برتر و شایسته تقدیر ندانست.
کد مطلب ۷۴۸۵۲
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما