۰
تاریخ انتشار
شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱
لحظه به لحظه با نتایج انتخابات؛

آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

آخرین نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
به گزارش خبرگزاری رضوی،تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۲۰:۰۰ شنبه سوم اسفند ماه به شرح ذیل است.
آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان الله وردی دهقانی اصولگرا ۲۲۸۲۴ ۱
ملکان سید علی موسوی اصولگرا ۲۰۱۴۰ ۱
هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل ۱۴۲۷۷ ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح طلب   ۶
احمدرضا بیگی    
روح الله متفکرآزاد لیست ائتلاف  

محمدرضا میرتاج الدینی
لیست ائتلاف  
محمد حسین فرهنگی اصولگرا  
علیرضا منادی مستقل  
سراب و مهربان یوسف داوودی مستقل ۲۰۸ ۲۰ ۱
بناب محمد باقری اصلاح طلب ۲۳۵۴۴ ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری اصلاح طلب ۱۲۷۰۷ ۱
مرند و جلفا معصومه پاشایی مستقل ۴۰۲۹۴ ۱
مراغه و عجب شیر علی علیزاده لیست ائتلاف ۴۴۶۹۱ ۱
میانه مهدی اسماعیلی لیست ائتلاف ۱۶۸۶۶ ۲
علی شامی / بهنام صفایی   (دور دوم)
کلیبر و هوراند حسین حاتمی لیست ائتلاف ۱۷۶۲۵ ۱
اهر و هریس احمد محرم‌زاده   ۸۲۶ ۲۹ ۱
شبستر جعفر راستی اصولگرا ۱۲۵۹۶ ۱
آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده بوکانی اصولگرا ۲۶۹۶۵ ۱
مهاباد جلال محمود زاده مستقل ۱۹۳۰۳ ۱
خوی عادل نجف زاده مستقل ۶۸۴۹۸ ۱
ماکو و چالدران محمدعلیپور لیست ائتلاف ۲۰۱۳۰ ۱
نقده و اشنویه علی زنجانی اصولگرا   ۱
میاندوآب مهدی عیسی زاده لیست ائتلاف ۴۳۰۱۶ ۱
تکاب و شاهین دژ حسن همتی / ‏‬ محمدجواد سبحانی‌فر   (دور دوم) ۱
سردشت و پیرانشهر کمال حسین پور اصولگرا   ۱
ارومیه سیدسلمان ذاکر لیست ائتلاف ۱۳۸۴۳۶ ۳
روح الله حضرت پور اصولگرا ۸۶۹۱۰
وحید جلال زاده اصولگرا ۸۰۰۹۴
سلماس یعقوب رضا زاده اصولگرا ۲۴۷۶۴ ۱
اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح طلب ۲۴۷۷۲ ۱
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا ۲۲۶۹۸ ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا ۳۲۲۵۴ ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا ۲۴۱۶۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر علی نیکزاد اصولگرا ۱۱۷۶۱۲ ۳
صدیف بدری اصولگرا ۵۳۷۰۸
سیدکاظم موسوی اصولگرا ۵۹۵۱۶
ایلام
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده / ‏‬صادق کرمی   دور دوم ۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران علی اکبر بسطامی لیست ائتلاف ۲۹۶ ۴۲ ۲
سارا فلاحی مستقل ۳۶۹۰۹
اصفهان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد لیست ائتلاف ۸۸۹۴۶ ۱
اصفهان امیر حسین بانکی لیست ائتلاف ۲۴۵۶۲۹ ۵
عباس مقتدایی خوراسگانی اصولگرا ۳۸ ۲۲۸۰
مهدی طغیانی لیست ائتلاف ۱۸۸۰۳
زهرا شیخی لیست ائتلاف ۱۷۲۸۵۰
حجت الاسلام و المسلمین حسین میزرایی لیست ائتلاف ۱۶۳۳۷۰
خوانسار و گلپایگان مسعود خاتمی لیست ائتلاف ۲۱۴۶۴ ۱
قمصر و نطنز رحمت الله فیروزی پور لیست ائتلاف   ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی لیست ائتلاف   ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی لیست ائتلاف ۵۷۷۰۰ ۱
نائین الهام آزاد مستقل ۸۵۷۰ ۱
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد لیست ائتلاف ۱۳۲۲۹ ۱
شهرضا سمیه محمودی مستقل ۲۰۵۴۲ ۱
فلاورجان       ۱
مبارکه پروین صالحی لیست ائتلاف ۱۲۰۷۵ ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن حسین محمد صالحی مستقل ۲۶۹۲۰ ۱
لنجان حسین رجایی / ‏‬ علی یوسف پور   (دور دوم) ۱
سمیرم رحیم کریمی / ‏‬ اصغر سلیمی   (دور دوم) ۱
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی لیست ائتلاف ۳۶۰۵۵ ۱
البرز
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ علی حدادی لیست ائتلاف ۴۳۲۳۱ ۱
کرج مهدی عسگری     ۲
فاطمه آجرلو / ‏‬ علیرضا عباسی   (دور دوم)
بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا ۳۶۵۸۱ ۱
کنگان، دیر و جم موسی احمدی لیست ائتلاف ۳۸۹۹۸ ۱
دشتی و تنگستان غلامحسین کرمی لیست ائتلاف ۲۹۰۵۷ ۱
بوشهر، گناوه و دیلم       ۱
تهران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سیداحمد رسولی نژاد لیست ائتلاف ۱۵۸۵۶ ۱
ورامین، پیشوا و قرچک حسین نوش آبادی مستقل   ۱
شهریار، قدس و ملارد حسین حق وردی لیست ائتلاف   ۱
پاکدشت فرهاد بشیری لیست ائتلاف ۳۷۳۲۷ ۱
رباط کریم حسن نوروزی لیست ائتلاف   ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       ۳۰
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه هفشجانی لیست ائتلاف ۳۵۸۷۲ ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری لیست ائتلاف   ۱
بروجن حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی لیست ائتلاف ۱۱۸۶۳ ۱
لردگان حسین بامیری اصولگرا   ۱
خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اسفزار اصولگرا ۷۲۸۷۲ ۱
قائنات سلمان اسحاقی اصولگرا ۲۱۹۳۴ ۱
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی لیست ائتلاف ۱۷۳۴۱ ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی لیست ائتلاف ۳۷۳۳۴ ۱
خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و بینالود حسین عباس‌زاده امامی ۲۳۳۱۶   ۱
مشهد و کلات حجت الاسلام نصرالله پژمانفر لیست ائتلاف   ۵
سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی لیست ائتلاف  
فاطمه رحمانی لیست ائتلاف  
     
     
گناباد محمد صفایی دلویی لیست ائتلاف ۲۳۶۰۷ ۱
تربت حیدریه محسن زنگنه   ۵۶۷۰۶ ۱
درگز حسن رزمیان مقدم   ۹۱۸۴ ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد جواد نیک بین   ۲۹۴۸۷ ۱
نیشابور و فیروزه احسان ارکانی     ۲
هاجر چنارانی    
خواف و رشتخوار اکبر احمدپور   ۶۳۹۹۴ ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده هاشمی لیست ائتلاف   ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب علی اصغر عنابستانی لیست ائتلاف ۸۰۰۲۶ ۲
بهروز محبی    
قوچان و فاروج علی آذری   ۴۴۰۳۳ ۱
تربت جام و تایباد جلیل رحیمی جهان آبادی   ۹۸۲۴۸ ۱
خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد       ۲
     
شیروان علی جدی لیست ائتلاف ۲۴۷۲۴ ۱
اسفراین امان‌الله حسین‌پور لیست ائتلاف ۱۹۳۱۲ ۱
خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون       ۳
     
     
     
     
     
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آغاجری   ۳۰۴۳۰ ۱
شوش محمد کعب عمیر   ۲۳۳۵۸ ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا ۳۳۹۰۲ ۱
شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا ۳۱۸۵۳ ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علیرضا ورناصری   ۳۷۴۱۱ ۱
دزفول سیداحمد آرایی   ۹۹۱۰۴ ۱
رامهرمز و رامشیر ابراهیم متینیان لیست ائتلاف ۲۴۵۱۳ ۱
خرمشهر سید لفته احمد نژاد اصولگرا ۹۶۳۸ ۱
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا ۱۲۵۵۵ ۱
دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا ۱۹۵۸۹ ۱
آبادان سیدمحمد مولوی لیست ائتلاف ۳۵۰۰۵ ۳
جلیل مختار اصولگرا ۱۹۸۴۲
سید مجتبی محفوظی لیست ائتلاف ۲۱۴۰۲
ایذه و باغملک عبداله ایزدپناه لیست ائتلاف ۳۳۲۸۰ ۱
بهبهان محمد طلا مظلومی لیست ائتلاف ۱۸۰۲۸ ۱
زنجان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم مصطفی طاهری   ۵۹۸۰۰ ۲
شیخ مهدی باقری / ‏‬ نبی الله محمدی   (دور دوم)
ابهر و خرمدره و سلطانیه حجت‌الاسلام حسن شجاعی اصولگرا ۱۹۴۵۴ ۱
خدابنده سید البرز حسینی لیست ائتلاف ۳۰۸۵۲ ۱
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل ۱۷۷۶۳ ۱
سمنان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو لیست ائتلاف ۳۲۴۱۱ ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا ۳۴۰۸۳ ۱
دامغان علی اکبر علیزاده لیست ائتلاف ۱۱۰۲۱ ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا ۱۳۱۳۰ ۱
سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان حسینعلی شهریاری لیست ائتلاف ۶۵.۳۲ ۲
فداحسین مالکی اصولگرا ۶۳۲۲۷
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین اسماعیل حسین زهی   ۴۳۱۴۸ ۱
سراوان ملک فاضلی   ۴۳۵۳۰ ۱
زابل محمد سرگزی   ۷۶۶۸۴ ۲
حبیب الله دهمرده اصولگرا ۶۴۳۱۴
چابهار، نیکشهر و کنارک معین الدین سعیدی   ۹۰۸۶۳ ۱
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان   ۹۵۸۹۶ ۱
فارس
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی لیست ائتلاف ۲۸۸۴۷ ۱
شیراز علیرضا پاک فطرت لیست ائتلاف ۱۹۳۷۹۰ ۴
روح الله نجابت لیست ائتلاف ۱۲۲۸۰۷
جعفر قادری لیست ائتلاف ۱۱۶۶۸۴
ابراهیم عزیزی لیست ائتلاف ۱۱۴۳۲۹
لامرد و مهر سید موسی موسوی لیست ائتلاف   ۱
داراب و زرین دشت محمد جواد عسکری لیست ائتلاف ۵۰۹۷۹ ۱
خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری   ۳۷۷۷۱ ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت جلال رشیدی کوچی لیست ائتلاف ۳۲۴۶۹ ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اصولگرا   ۱
لارستان، خنج و گراش حسین حسین زاده   ۲۸۳۳۹ ۱
جهرم محمدرضا رضایی کوچی اصولگرا ۳۹۹۴۰ ۱
اقلید مسلم صالحی اصولگرا ۱۴۵۸۰ ۱
سپیدان وبیضاء محسن علیزاده     ۱
نورآباد و ممسنی مجید انصاری     ۱
کازرون فریدون عباسی لیست ائتلاف ۲۷۹۱۹ ۱
فسا حجت الله فیروزی لیست ائتلاف   ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین لیست ائتلاف   ۱
قزوین
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک فاطمه محمدبیگی لیست ائتلاف ۱۰۸۹۲۴ ۲
لطف الله سیاهکالی مرادی لیست ائتلاف ۸۳۵۵۵
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا ۲۶۰۴۵ ۱
بوئین‌زهرا روح الله عباسپور لیست ائتلاف ۳۷۵۸۹ ۱
قم
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی فراهانی اصولگرا   ۳
حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری اصولگرا  
علیرضا زاکانی اصولگرا  
کردستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬   (دور دوم) ۱
مریوان و سروآباد شیوا قاسمی پور مستقل ۸۵۲۸ ۱
سقز و بانه بهزاد رحیمی مستقل ۳۴۴۳۹ ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی اصولگرا ۱۷۱۹۶ ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران مهدی فرشادان مستقل ۳۵۷۱۶ ۲
محسن فتحی مستقل ۳۲۵۱۸
کرمان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی لیست ائتلاف ۱۳۰۱۹۵ ۲
محمد مهدی زاهدی لیست ائتلاف ۹۰۷۱۴
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی   ۷۹۳۹۲ ۱
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج منصور شکراللهی لیست ائتلاف ۱۰۵۱۴۷ ۱
جیرفت و عنبرآباد ذبیح‌الله اعظمی ساردویی   ۵۳۲۰۲ ۱
بافت، رابر، ارزوئیه صمدالله محمدی اصولگرا ۱۸۰۰۲ ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری مستقل ۴۸۸۶۴ ۱
شهربابک مصطفی رضاحسینی قطب آبادی اصولگرا ۱۳۳۵۰ ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی لیست ائتلاف ۵۳۷۸۸ ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی لیست ائتلاف ۴۴۴۵۳ ۱
کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب مجتبی بخشی پور     ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی مستقل   ۱
سنقر و کلیایی سیدجواد حسینی کیا لیست ائتلاف ۱۰۹۳۵ ۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری مستقل ۲۷۸۰۱ ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی اصلاح طلب   ۱
کرمانشاه عبدالرضا مصری لیست ائتلاف ۹۵۰۶۱ ۳
محمد رشیدی لیست ائتلاف ۵۷۱۷۰
سلمان محمدی اصولگرا دور دوم
ابراهیم عزیزی لیست ائتلاف دور دوم
کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا   ۱
کهگیلویه و بهمئی سید محمد موحد لیست ائتلاف ۷۵۸۵۱ ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب   ۱
گلستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت الله نوروزی لیست ائتلاف ۳۵۹۰۷ ۱
گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر اصولگرا ۳۱۸۲۶ ۱
رامیان و آزادشهر غلامعلی کوهساری اصلاح طلب ۳۸۶۱۵ ۱
کردکوی،
بندرترکمن و بندرگز
عبدالجلال‌ایری / ‏رجب‬ محمد آبادی   (دور دوم) ۱
مینودشت و کلاله رضا آریان پور اصولگرا ۴۲۹۴۷ ۱
گرگان و آق‌قلا رمضانعلی سنگدوینی اصولگرا ۵۲۵۷۸ ۲
غلامرضا منتظری لیست ائتلاف  
گیلان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا غلامرضا مرحبا   ۱۴۸۳۴ ۱
فومن و شفت خلیل بهروزی فر لیست ائتلاف ۴۷۸۵۱ ۱
لنگرود پرویز محمد نژاد قاضی محله   ۲۲۶۳۳ ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال حسن محمد یاری   ۳۰۸۲۷ ۱
لاهیجان و سیاهکل رسول فرخی   ۱۸۶۲۰ ۱
صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اعتدال و توسعه ۲۸۱۷۶ ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصولگرا ۱۶۷۳۵ ۱
رودسر و املش حجت الاسلام محمد صفری   ۲۵۴۷۴ ۱
آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی دستک لیست ائتلاف ۱۳۹۴۸ ۱
رودبار مهرداد گودرزوند چگینی   ۱۶۱۹۹ ۱
رشت جبار کوچکی نژاد لیست ائتلاف   ۳
سیدعلی آقازاده لیست ائتلاف  
محمدرضا احمدی لیست ائتلاف  
لرستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد مرتضی محمودوند اصولگرا ۴۳۸۳۴ ۲
مهرداد ویسکرمی اصولگرا ۳۸۰۷۷
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب ۲۹۴۴۶ ۱
کوهدشت و رومشکان حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی اصلاح طلب ۶۲۰۵۵ ۱
الیگودرز محمد خدابخشی مستقل ۲۹۳۸۱ ۱
درود و ازنا حسین گودرزی اصلاح طلب ۲۸۴۳۰ ۱
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا ۲۵۶۸۹ ۱
بروجرد عباس گودرزی اصولگرا ۴۹۱۷۰ ۲
فاطمه مقصودی اصلاح طلب ۱۷۸۹۱
مازندران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل مهدی سعادتی پیشه سرس اصولگرا ۵۰۷۲۳ ۲
علی کریمی فیروزجانی اصولگرا ۵۳۵۶۹
ساری و میاندرود منصور علی زارعی لیست ائتلاف ۶۶۲۲۵ ۲
علی بابایی مستقل ۴۲۰۲۶
نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی بندپی اصلاح طلب ۲۴۰۹۲ ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی لیست ائتلاف ۵۷۹۴۵ ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی پور اصولگرا ۵۷۹۵۱ ۱
بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده اصولگرا ۳۰۴۳۰ ۱
نور و محمودآباد ولی الله فرزانه اصولگرا ۳۵۳۴۷ ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار کمال علیپور خنکداری لیست ائتلاف ۵۷۸۲۳ ۲
کیوان مرادیان کوچکسرایی لیست ائتلاف ۶۱۹۸۰
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی لیست ائتلاف ۴۴۹۷۳ ۱
مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب علی اکبر کریمی لیست ائتلاف ۷۶۳۸۷ ۲
محمد حسن آصفری اصولگرا ۵۴۹۷۹
شازند محمود احمدی بی غش اصولگرا ۲۴۴۵۲ ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی لیست ائتلاف ۱۰۴۷۱ ۱
ساوه و زرندیه حجت الاسلام محمد سبزی   ۲۷۵۴۴ ۱
خمین علیرضا نظری   ۱۵۱۵۷ ۱
تفرش، آشتیان و فراهان سینا کمال خانی   ۱۳۷۵۲ ۱
هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی   ۱۰۳۴۷۰ ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی احمد مرادی مستقل   ۳
منصور آرامی مستقل  
محمد آشوری مستقل  
بندرلنگه، بستک، پارسیان احمد جباری لیست ائتلاف ۳۰۷۰۲ ۱
همدان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح طلب ۱۹۸۶۵ ۱
اسدآباد کیومرث سرمدی واله ائتلاف ۲۶۱۱۱ ۱
نهاوند علیرضا شهبازی مستقل ۱۸۵۷۸ ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری لیست ائتلاف ۳۶۸۸۴ ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح لیست ائتلاف ۱۶۲۵۸ ۱
ملایر احد آزادیخواه لیست ائتلاف ۳۶۴۷۸ ۲
هادی بیگی نژاد اصولگرا ۲۲۰۶۲
همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی لیست ائتلاف   ۲
‏‬احمدحسین فلاحی    
یزد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار لیست ائتلاف ۱۰۵۵۴۹ ۱
اردکان محمد رضا دشتی اردکانی مستقل ۱۵۸۴۸ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم محمدرضا صباغیان مستقل ۲۶۸۶۵ ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی اصولگرا ۲۰۲۸۶ ۱
اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب گرایش نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیاری اختیاری   ۳۴۸۶ ۱
کلیمیان‌       ۱
ارامنه شمال       ۱
آشوری       ۱
ارامنه جنوب       ۱
کد مطلب ۵۲۳۴۳
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما